Тізімдер түскен 2019-2020

2019-2020 оқу жылына түскен оқушылар тізімі

 

Домбыра сыныбы

1.      

Сайлаубай Алихан

 

№81, 1с

2.      

Жаңайұлы Ескендір

 

№73, 2с

3.      

Рахымбай Нұрсұлтан

 

№69, 3с

4.      

Амирхамзин Әділ

 

№62, 4с

5.      

Кашикова Адина

 

№86, 5с

6.      

Темірболатова Алуа

 

№14, 2с

7.      

Мухиден Мукағали

 

№14, 5с

8.      

Жаманкулов Рауан

 

№61, 4с

9.      

Мереке Әбілмансур

 

№3, 3с

10.                        

Болатхан Жания

 

№62, 5с

11.                        

Қанат Толғанай

 

№40,6с

12.                        

Амангелді Ақерке

 

№49,5с

13.                        

Жолдыбай Мирас

 

№40,2с

14.                        

Алдиярова Сымбат

 

№68,4с

15.                        

Аманжол Ақтөре

 

№61,6с

16.                        

Оразғали Раушан

 

№60,4с

17.                        

Абельдинова Жасмин

 

№36,4с

18.                        

Мұрсәлім Нурғали

 

№26,4с

19.                        

Мурат Зере

 

№3, 3с

20.                        

Мурат Бүркіт

 

№3,5с

21.                        

Бақтияр Әсел

 

№52,4с

22.                        

Көрпелиева Нұрсая

 

№49,6с

23.                        

Ким Константин

 

№72,7с

24.                        

Нұрлан Әмірхан

 

№69,2с

25.                        

Тусупбеков Алимжан

 

№60

26.                        

Бахтияр Нұрай

 

№52,6с

27.                        

Надырбек Ақбар

 

№6,5с

28.                        

Бекежанов Ислам

 

№19,5с

29.                        

Ахметжанова Малика

 

№2,7с

30.                        

Киркеев Мансур

 

№60, 4с

31.                        

Дулат Алижан

 

Нурорда 6с

32.                        

Тілеуғабыл Нурислам

 

№78, 4с

33.                        

Мустахим Набия

 

№38, 3с

34.                        

Жөкежанова Айзере

 

№62, 3с

35.                        

Тарих Зере

 

№61,4с

36.                        

Қазым Нұрасыл

 

№62, 5с

37.                        

Мақсутов Мағжан

 

№67,5с

38.                        

Кенес Еркебулан

 

40,4с

39.                        

Бахит Аружан

 

№80,5с

40.                        

Айтқүл Абай

 

№67

41.                        

Айтқүл Самина

 

№67

42.                        

Тулегенова Жулдыз

 

№19,

43.                        

Қызырова Айым

 

№65,4с

44.                        

Карасева Каусар

 

№80,5с

45.                        

Жауынбай Әлішер

 

№49,5с

46.                        

Таттібаева Аяжан

 

№2,6с

47.                        

Мақсұт Ерасыл

 

№67, 3с

48.                        

Бахыт Әділет

 

№80,4с

 

 

 

Жетіген, шертер сыныбы

 

1.      

Әубәкір Нурай

 

60,2с

2.      

Сулейменова Ясмин

 

48,7с

3.      

Әбілқаева Алтынай

 

68,4с

4.      

Қожаберген Інжу

 

59,1с

5.      

Елжанқызы Айару

 

Муз.академия

Гитара сыныбы

1.     1

Гадыл Мариям

 

№6,№4с

2.     2

Балғынбек Айтуар

 

№3,4с

3.     3

Балғынбек Амир

 

№15,2с

4.     4

Нұрғалиұлы Айсұлтан

 

№78,3с

5.     5

Баянбаев Илияс

 

№62,№6с

6.     66

Губаева Карина

 

№1,6с

7.      

Бектыбаева Алия

 

№2, 7с

8.      

Абдолла Ақерке

 

№58, 5с

9.      

Назаров Тимур

 

№2, 4с

10.                 

Ниеткалиева Алуа

 

№1, 6с

11.                 

Жанәбіл Бекмырза

 

№15,4с

 

Дәстүрлі ән сыныбы

 

1.      

Айтбай Ерасыл

 

 №69, 3сын

2.      

Мухидин Марал

 

№14, 4сын

3.      

Бабанский Арсений

 

№64, 6сын

4.      

Қуатов Даниал

 

№68, 6сын

5.      

Нокісбай Заманбек

 

№6,6с

6.      

Алпыс Алдияр

 

муз акад

7.      

Берікболқызы Е

 

№60 ,5с

8.      

Сағын Асемгүл

 

№15, 2с

9.      

Мақан Ақерке

 

№2, 4с

10.                        

Жұмабай Алдияр

 

№85,1с

11.                        

Калламуллаева Мөлдір

 

№60,2с

12.                        

Қамза Қызжібек

 

№62,1с

13.                        

Шайхеслямов Карим

 

№60, 2с

14.                        

Малгабылова Мадина

 

№64, 5с

15.                        

Спан Аяжан

 

№76, 2с

16.                        

Ержан Айсауле

 

№80,3с

 

Қобыз  сыныбы

 

1.      

Жеңісқызы Даяна

 

№15, 2с

2.      

Абельдинова Жансая

 

№36, 5с

3.      

Сулейменова Камила

 

№48, 5с

4.      

Молдахметова Аяжан

 

№3, 4с

5.      

Мұратова Аида

 

№69,

6.      

Бөлеген Аруай

 

№67,4с

7.      

Ильяс Жамиля

 

№2,5с

Қылқобыз сыныбы

1.      

Қуанышбек Самина

қылқобыз

№35, 1с

2.      

Аманғали Іңкар

қылқобыз

№38,6с

 

 

 

 

 

Баян, аккордеон сыныбы

1.      

Досбол Жаннұр

баян

№25,

2.      

Ахметова К.

аккордеон

№36. 5с

3.      

Мамыр Алихан

аккордеон

№14,5

 

Эстрадалық вокал сыныбы

1.      

Жалмагамбетова Раяна

 

№6

2.      

Қабдул  Нурайым

 

№16, 6с

3.      

Әбдіғаппар Салима

 

№60, 4с

4.      

Әділет Алуа

 

№26, 3с

5.      

Қаныбек Аружан

 

№62, 3с

6.      

Ерғали Ердәулет

подгот

О сынып

7.      

Токтамыс Айдана

 

№79, 6с

8.      

Елтаева Эльянура

 

№15, 4с

9.      

Бірлік Нурай

 

КТЛ, 7с

10.                        

Мухтарбекова Мариям

 

№54, 4с

11.                        

Қазыбек Мерей

 

№62, 2с

12.                        

Хайкенова Амина

 

№65, 4с

13.                        

Қазбек  Дінмухамед

 

№25, 3с,

14.                        

Аманқұл Амира

подгот

О сынып

    15.

Абенов Абілмансұр

 

№40, 3с

    16.

Амангельдинова Айзере

подгот

балабақша

    17.

Шаяхмет Іляс

 

№80, 3с

    18.

Мухамбетқали Батима

 

№3,3с (Талапкер)

    19.

Саденова Жанель

 

№1, 3с

    20.

Мейрманова Жанна

 

№58, 2с

21.

Загуменная Ульяна

 

№62, 3с

22

Кадырова Алина

 

№60, 3с

23

Мереке Аңсар

 

№7, 1с

24

Мереке Айша

 

№3, 1с

25

Кабидоллаева Адина

 

№34, 3с

26

Мусылманбек Ясмин

 

№85, 4с

27

Турмаханбетов Ернұр

 

№10,3с

28

Оразбек Шұғыла

 

№83, 1с

29

Ислям Әнел

 

№3, 1с

30

Әбілқаева Алтынай

 

№68, 4с

31

Маршал Арнат

 

№71, 5с

32

Мурат Зере

 

№3,3с

33

Зият Нуриля

 

№14,6с

34

Мубарак Айым

 

№79,4с

35

Баянбаева Диана

 

№62, 2 с

36

Айбекова  Інжу

 

№56,32с

37

Казихан Медина.

 

№5, 6 с

38

Марат Анель

 

№10, 2 с

39

Қалиақбар Заңғар

подгот

№69,1с

 

Хореография сыныбы

1.      

Жалмагамбетова Г

 

№14, 5с

2.      

Жұмасан  Мерей

 

№3, 1с

3.      

Пернебек Ақжарқын

 

№15, 3с

4.      

Төлекей Ляззат

 

№80, 1с

5.      

Әбілқасым Мерей

 

№62, 2с

6.      

Дәрібек Кәусәр

 

№15, 3с

7.      

Жалмагамбетова Р

 

№60, 3с

8.      

Жанас Еңлік

 

№62, 2с

9.      

Аманжол Назерке

 

№61, 4с

10.                        

Еркебұланқызы Диана

 

№79,2с

11.                        

Тоқтамыс Алима

 

№18, 3с

12.                        

Аманжол Назерке

 

№61, 4с

13.                        

Темірлан Дариға

 

№46, 1с

14.                        

Илюбаева Диана

 

№6, 2с

15.                        

Темірхан Жания

 

№15,2с

16.                        

Баянбаева Диана

 

№62, 2с

17.                        

Мынжасар Аружан

 

№68,2с

18.                        

Қабілет Медет

 

№79, 1с

19.                        

Нұртас Әнел

 

№4, 2с

20.                        

Муратова Дарина

 

№69, 1с

21.                        

Саденова Жанель

 

№1, 3с

22.                        

Абельдинова Жазира

 

№15, 5с

23.                        

Жылқыбаева Адина

 

№3, 2с

24.                        

Құдайбергенқызы Аруай

 

№59, 1с

25.                        

Орынбай Амида

 

№62,3с

26.                        

Нұрмахан Гүлару

 

№69,5с

27.                        

Қуандық Саида

 

№61,2с

 

Фортепиано сыныбы

 

1.      

Рубцова Ариана

 

№10, 3с

2.      

Әділет Аяла

 

№26

3.      

Садирова Адия

 

№60

4.      

Дыбысова Малика

 

№3

5.      

Қаныбек Асылжан

 

№62

6.      

Төлеген Валия

подгот

№-------

7.      

Сарсембай Салтанат

 

№60

8.      

Тусупбаева Дария

 

№60

9.      

Жумабаева Аружан

 

№80

10.                        

Жакупова Жасмин

 

№72

11.                        

Ким Софи

 

Столичный лицей

12.                        

Қайролла Алия

 

№2, 1с

13.                        

Қуанышқызы Лаура

 

№60,1с

14.                        

Муканова Балым

 

№62,2с

15.                        

Барменкулова Дария

 

Алпамыс,5с

16.                        

Кадырова Айлана

 

№60,3с

17.                        

Мереке Айша

 

№3, 1с

18.                        

Еркінбек Гүлназ

 

№66,3с

19.                        

Молдашева Адель

 

№54,0с

20.                        

Қуаныш Сымбат

 

№56,

21.                        

Әбілқасым Мерей

 

№56,0с

22.                        

Абдисалимова Алуа

 

№66,4с

23.                        

Карибжанова Адия

 

№54,2с

24.                        

Мейрамбек Адина

 

№66,2с

25.                        

Мейрамбек Адиля

 

№66,2с

26.                        

Нурмухамбетқызы Малика

 

№7,1с

27.                        

Алиядин Тоғжан

 

№66, 4с

28.                        

Дисалиева Дария

 

№66,2с

29.                        

Турмуханбетов Ернур

 

№10,3с

30.                        

Еркебулан Айша

 

№70,4с

31.                        

Қожақат Алтынай

 

№35, 2с

32.                        

Ерғали Інжу

 

№74, 5с

33.                        

Кенесова Азалия

подгот

№------

34.                        

Әлихан Зарина

 

№72

35.                        

Мықтыбай Мансур

подгот

№----

36.                        

Жукова Дарья

подгот

№-----

37.                        

Ким Кристина

 

№72,4с

38.                        

Каримова Альмира

 

№72, 4с

39.                        

Мамбеталинова Адия

 

№72,1с

40.                        

Сабыржан Амина

 

№66, 1с

41.                        

Оразалина Айзере

перевод 2с

№3, 4с

42.                        

Баймурзин Айтуар

 

№-------

43.                        

Абирбек Таира

 

№72,2

44.                        

Еркебаева Арайлым

 

№60,3с

45.                        

Талап Гүлімай

 

№62, 2с

46.                        

Байқан Бибінұр

 

№80,3с

47.                        

Болатбай Әділ

перевод 2с

№72, 4 с

48.                        

Куралов Аслан

подгот

№66,1с

49.                        

Мұхаметқали Камила

перевод 2с

№65,6с

50.                        

Қуандық Саида

 

№61

51.                        

Жанжігіт Айсұлу

перевод 2кл

№56, 7к

52.                        

Айдарбеқызы Айназ

 

№66,3с

Скрипка сыныбы

1 Алимбекова Милана

подгот

№3, 1с

2 Сагалова Аруна

 

№15, 5сын

3   Серкебаева Сағыныш

 

№2, 2с

4 Нұрлан Малика 

 

дайындық

5 Закирқызы Айлана

 

д/с

6 Ибрагимова Тасним

 

№83,2с

7 Сайдалина Жаннель

подгот

дайындық

8 Габитов Бакберген

 

№60,3с

9 Рамазан Аяулым

 

№67, 1с

10 Аманжолова Аруерке

подгот

№-------

11 Утеулиева Ажар Биржановна

подгот

№-------

12 Ахметжан Ағзам

подгот

№2, 2с

13 Сулейменова Жамиля

 

№-------

14 Кадырова Асия

 

№53, 2с

15 Алмазқызы Әлема

 

№78, 2с

16 Османова Диана Темуркызы

подгот

№--------

17 Мухамбет Аружан

 

№71,1с

18 Калиаскарова Аиша

 

№38,1с

 

 Флейта сыныбы

1.      

Закиржан Нурия

 

№60,

4сын

2.      

Сулеймен Айлин

 

№59, 2с

3.      

Бегалина  Данара

 

№62.3с

4.      

Оразғали Нурислам

 

№60,2с

 

Саксофон сыныбы

1.      

Азымбаев Амир

 

музакад

2.      

Қаныш Әмір

 

№32

3.      

Куандыков Абзал

 

музакад

4.      

Барлыбай Батыр

 

№75,4с

5.      

Мейрбеков Нурсалим

 

№1, 3с

6.      

Маненов Ерасыл

 

№69,7с

Кларнет сыныбы

1.      

Бахытжанова Радия

 

№35, 5 с

2.      

Қалиев Нуржас

 

№5, 7с

3.      

Болат Асан

 

№2,2с

 

Барабан сыныбы

1.      

Жанжігіт Рауан

 

№№56,5с

2.      

Сабыржан Алькарим

 

№68,  2с

 

 

МҚКК "№1 Балалар музыка мектебi" © 2018-2020

Айтып біз туралы

Байланыс ақпараты

Мекен-жайы: Нұр-Сұлтан қаласы, Желтоқсан, 36

Телефон: +7 (7172) 31-43-86

E-mail: dmsh1@list.ru

Сайтта кім

Сейчас 77 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте