Қазақстан Республикасының «Мәдениет қайраткері», композитор Серікжан Әбдінұров шығармашылықпен айналысатын оқушыларға 2015 жылдан бастап композиция сабағын өткізеді.
Республики казахстан «деятель Культуры», занятия проводит композитор композиция Серикжан Әбдінұров учащихся, занимающихся творчеством с 2015 года.

***
Астана қаласындағы №1 Балалар музыка мектебі жас бүлдіршіндерді өнерге баулитын бірден-бір мәдениет ошағы. Ұлттық өнерді дәріптеуді басты мақсат еткен ұжым мерейлі жылдары қаншама жастарға үлкен өнерге жолдама берді, рухани байытты және бойларына өнерге деген махаббат сезімін ұялатты. Жас Астананың барлық мәдени шараларына қатысып, Республикалық және Халықаралық шаралардың бастамашысы ретінде де осындай ұжымдардың арасында көш бастап келеді. Салиқалы басшылық пен ұлағатты ұстаздар әр өнерпаздың ішкі дүниесіне үңіліп, бойындағы өнерін танып оны халық игілігіне айналдыруда үлкен еңбек сіңіруде. Мектебіміздің мерейлі тойы құтты болсын, жас дарындарымыз көп болып, Мәңгілік еліміздің даңқын аспанға асқақтата берсін, ұжым әкімшілігі мен ұстаздар қауымына зор денсаулық, ұзақ өмір, бақыт пен өнерге деген мәңгілік махаббат тілеймін!

МҚКК "№1 Балалар музыка мектебi" © 2018-2021

Сейчас на сайте 58 гостей и нет пользователей