Біздің лауреаттар 2022 жылы

2022 жылғы 22-23 қазан күні Алматы қаласында өткен ХАЛЫҚАРАЛЫҚ «ЖАС ЖҰЛДЫЗДАР» атты балалар мен жасөспірімдер шығармашылық Фестиваль байқауы

«Серпер» домбырашылар ансамблі жүлделі І орын,


Жомарт Алмаз – І орын иеленді. Жетекшісі Сулейменова Молдир Айдынбековна

 

Халықаралық «Жұлдызды бала» байқауы, 24қазан

Бас жүлде - Сюваткина Ника
жетекшісі: Ерасилова Раушан Ерасиловна

2022 жылғы  31 қазан күні өткен Қали Жантілеуов атындағы І қалалық «Күйші Қали» байқауы

І орын –Мирамбек Кәрім жетекшісі: Омарова Э.Б.
І орын –Оралбек Абылайхан жетекшісі: Каирбекова А.Т.
І орын – Байзақ Ермұрат жетекшісі Ә.М. Сыздықбай
ІІ орын – Изатулла Қорғасбек жетекшісі: Шерьязданова Т.К.
ІІ орын - Өмірбек Айғаным жетекшісі: Кенжалина А.С.
ІІ орын – Габдуллина Қымбат жетекшісі: Мәкенов Е.Д.
ІІ орын – Оңғар Ақерке жетекшісі: Жигибаева Р.С.
ІІ орын – Мейрам Альтаир жетекшісі: Айткулов Е.О.
ІІІ орын – Жәнібек Шапағат жетекшісі:Ә.М.Сыздықбай
ІІІ орын – Жомарт Алмаз жетекшісі: Сулейменова М.А.
ІІІ орын – Нұрғожина Айша жетекшісі: Тапенов Д.Т.

Қалалық  «Talent! Music! Children!»  онлайн өнер байқауы.

Бас жүлде – Сағидолла Ақжол жетешісі: Ахметов Б.
Бас жүлде - Ермекова Нұргул жетекшісі: Мырзабаева С.К.
І орын – Эмба Әмір жетекшісі: Ахмедияр Н.Т.
І орын – Атымтай Аружан жетекшісі: Ахмедияр Н.Т.
ІІ орын –Айдосұлы Жасұлан жетекшісі: Исаева Р.Қ.
ІІ орын – Асхатұлы Мұхаммедсафа жетекшісі:Сәрсенбек Ж.Қ.
ІІ орын – Шаяхметова Анель жетекшісі: Қашқабаева Т.О.
ІІІ орын – Аляухан Саят жетекшісі: Бегасилов Р.А.
ІІІ орын – Нишанбай Сабира жетекшісі: Қашқабаева Т.О.

6 қарашада өткен «Өз елім» халықаралық байқауы

Бас жүлде – Аралбай Данияр, Бас жүлде –Рамазан Мөлдір
Бас жүлде
– Хайрушева Баян жетекшісі: Ерасилова Раушан
Бас жүлде
– Өмертай Кәусар, Бас жүлде – Атымтай Аружан
І орын
– Эмба Әмір жетекшісі: Ахмедияр Н.Т.
І орын
– Оңғар Ақерке , ІІ орын –Төребек Ануар жет:Жигибаев Р.С.

Қалалық «Асыл мұра»  ұлттық өнер байқауы

І орын –Нұрбаева Аружан жетекшісі: Кентбаева Г.Б.
І орын –
Құттыбаева Лаура жетекшісі: Каирбекова А.Т.
ІІ орын –
Асқаров Алинұр жетекшісі: Исаева Р.К.
ІІ орыни –
Кабылбекова Аяжан жетекшісі: Бекіш А.М.
ІІІ орын –
Мұратбек Бекнұр жетекшісі: Алтынбекова Л.А.
ІІІ орын –
Атымтай Аружан жетекшісі: Ахмедияр Н.Т.

 ІҮ Республикалық «Шырқа дауысым» дәстүрлі әншілер байқауы

Бас жүлде – Сағидолла Ақжол жетекшісі: Ахметов Бауыржан
І орын –
Сағат Сырым жетекшісі: Мырзабаева С.К.
ІІ орын –
Эмба Әмір жетекшісі: Ахмедияр Н.Т.
ІІ орын –
«Ақсұңқар» дәстүрлі әншілер ансамблі жетекшісі: Ахмедияр Н.Т.
ІІІ орын –
Абдоллаева Әсия жетекшісі: Мырзабаева С.К.

26 қарашада өткен  «Simple the best» халықаралық ән байқауында

І орын- Дәулеткелдіұлы Дінмұхамед
І орын -
Ислям Анель
І орын -
Марат Анель
І орын-
Марат Айсана
ІІ орын -
Бірлік Бекарыс
ІІ -орын
Мусина Аружан
ІІ орын -
Қасенқызы Айғаным жетекшісі Сүгір А.Т.

1 желтоқсанда өткен «Творческие сезоны» халықаралық байқауында

Бас жүлде - Серік Бибарыс жетекшісі Таженова Г.Н.

16 желтоқсан күні өткен Халықаралық "Бала шабыты" өнер байқауында

Супер Бас жүлде - Аралбай Данияр, Рамазан Мөлдір
жетекшісі Ерасилова Раушан Ерасиловна.

17 желтоқсан күні  өткен «Күй қайнары» ХІ қалалық күй тартыс байқауы.

Бас жүлде - Үмбетәлі Нүркен жетекшісі: Сагатова А.Ж.
І орын -
Аскаров Алинур жетекшісі: Исаева Р.К.
ІІ орын -
Изатулла Қорғасбек жетекшісі: Шерьязданова Т.К.
ІІ орын -
Айдосұлы Жасұлан жетекшісі: Исаева Р.К.
ІІ орын -
Байзақ Ермұрат жетекшісі: Сыздықбаева Ә.М.
ІІ орын -
Асетова Айша жетекшісі: Орынбай Д.
ІІ орын -
Абдиқұл Қазбек жетекшісі:Балабекова С.Г.
ІІІ орын -
Сейілов Асылан жетекшісі: Исинтаева Ж.М.
ІІІ орын -
Құттыбаева Лаура жетекшісі: Каирбекова А.Т.
Сертификат иегерлері –
Батталова Жанел жетекшісі: Шерьязданова Т.К.
Қанат Айзере жет: Исинтаева Ж.М.,Сарсембекова Дания жет: Нұрлан Ә.
Батыржанұлы Ерасыл жет: Монкебаев М.Ж., Бабахан Гүлсім жет: Балабекова С.Г., Ермек Аяулым жет:Қылышбаев Н.К.,Мұратқан Бекарыс жет:Қасымова А.Ж., Қариба Қымбат жет: Дүкенбаева Ж.Ш., Орынбасар Ақбота жет: Алтынбекова Л.А., Сейсембаев Дастан жет:Алтынбекова Л.А., Бурахан Айым жет: Оралбаева Қ.С., Бурахан Айару жет: Оралбаева Қ.С.

21 желтоқсан өткен Кенен Әзірбаев атындағы IV қалалық «Көпшілік тыңда әнімді» дәстүрлі ән байқауында

І орын - Өмертай Кәусар, ІІІ орын - Молдагалиева Томирис жетекшісі Ахмедияр Н.Т.
І орын –
Жұмабай Алдияр жетекшісі Сәрсенбек Ж.Қ.
І орын –
Сейтжан Мағжан, ІІІ орын – Қалдыбай Бексұлтан, ІІІ орын – Нұрлан Нұрбақыт жетекшісі Мырзабаева С.К.
І орын –
Махмутова Ақнұр, ІІ орын – Жумали Қарақат,
ІІІ орын –
Ақан Малика жетекшісі Оралбаева Ж.Ш.
ІІ орын
Көшербек Кәусар, ІІІ орын Серік Жайық жетекшісі Белгібай М.

Халықаралық «Думанды елім» өнер байқауы

І орын – Бигали Альбина жетекшісі: Хамитова Р.С.

2022 жылғы  22 желтоқсан күні Қарағанды қаласында өткен  халықаралық  «Baby talent» -өнер байқауы 

Бас жүлде – «Ару» би тобы жетекшісі: Секербек Б.М.(жоғары топ)
Бас жүлде
– «Ару» би тобы жетекшісі: Секербек Б.М.(орта топ)
Бас жүлде
–Асылбекқызы Айғаным жетекшісі: Секербек Б.М.

2023жылғы 18 ақпан күні өткен V қалалық Балалар музыка мектептерінің оқушылары арасындағы музыка-теориялық байқауы

ІІ орын -Баймағанбетова Малика жет: Ибрагим Д.Т.
ІІІ орын
-Қамбар Саедуғаш жет:Таскарин О.У.
ІІІ орын
-Серикболов Санжар жет: Оразтаева М.Б.

2023 жылдың 1 наурыз күні өткен қалалық «Жас екпін» жас орындаушылар байқауы

Бас жүлде – Асқаров Алинұр жетекшісі:Исаева Р.К.
Бас жүлде
- Мирамбек Кәрім жетекшісі: Омарова Э.Б.
Бас жүлде
–Оралбек Абылайхан жетекшісі: Каирбекова А.Т.
Бас жүлде
– Тәбәрәк С жетекшісі: Сулейменова М.А.
Іорын
–Қуанышқызы Ғ. жетекшісі: Мырзакулова У.Ж.
І орын
– Сеиилов А. жетекшісі:Исинтаева Ж.М.
І орын
– Габдуллина Қ. жетекшісі: Мәкенов Е.Д.
І орын
– Нұрғожина А. жетекшісі: Тапенов Д.Т.
Іорын
– Серік А. жетекшісі: Тезекпаева Л.Б.
І орын
Жәнібек Ш. жетекшісі: Сыздыкбаева Ә.М.
ІІ орын – 
Оралбаева Н. жетекшісі: Шерьязданова Т.К.
ІІ орын – 
Жүсіп Ұ. жетекшісі Каирбекова А.Т.
ІІ орын – 
Жомарт А. жетекшісі: Сулейменова М.А.
ІІ орын – 
Мұратбек Б.жетекшісі: Тезекпаева Л.Б.

2023 жылдың 4 наурыз күні  өткен  ХVІ халықаралық көпжанрлы «UNISTAR»  байқауы

І орын – Вокалдық ансамбль жетекшісі: Калиева А.Н.

2023 жылғы 4 наурыз күні алматы қаласында өткен І республикалық «Accordion fest- 2023» жас өнерпаздар байқауы

Дипломант - Бектенбаева Аружан, Алдабергенова Балым, Жақсыберген Дилназ жетекшісі: Кәдір Г. Е.

11 наурыз  күні  өткен «Жан жолдасым домбыра» қалалық байқауы.

Бас жүлде – Асқаров Алинұр жетекшісі: Исаева Р.К.
І орын
– Ибрагим Ұлан жетекшісі: Алтынбекова Л.А.
Іорын
– Қабылбекова Аяжан жетекшісі: Бекіш А.М.
ІІ орын 
 Қуанышұлы Данабек жетекшісі: Орынбаева Д.К.
ІІ орын 
 Бабахан Гүлсім жетекшісі: Балабекова С.Г.
ІІІ орын 
 Нұрсайлау Ерасыл жетекшісі: Сагатова А.Ж.
ІІІ орын – 
Курмангалиева Инкар жетекшісі:Сагатова А.Ж.
ІІІ орын 
 Есен Аяулым жетекшісі: Орынбаева Д.К.
ІІІ орын
– Абдиқұл Қазбек жетекшісі: Балабекова С.Г.
ІІІ орын
– Орынбасар Ақбота жетекшісі:Алтынбекова Л.А.
ІІІ орын
– Сансызбаева Жанель жетекшісі:Алтынбекова Л.А.

12 наурыз күні өткен республикалық  «Жан достар» өнер  байқауы

Бас жүлде – Оралбек Абылайхан жетекшісі Каирбекова А.Т.
Бас жүлде
- «Ару» би ансамблі жетекшісі: Секербек Б.М.
І орын
– Габдуллина Қымбат жетекшісі Мәкенов Е.Д.
ІІ орын
– Йылдыз Ескендір жетекшісі Алтынбекова Л.А.
ІІ орын
– Муратбек Бекнур, Орынбасар Ақбота, Джандыбаева Камила, Сейсембаев Дастан, Кариба Қымбат жетекшісі: Алтынбекова Л.А.
ІІІ орын
– Сатжол Бекнұр, Ибраһим Ұлан, жетекшісі Алтынбекова Л.А.
ІІІ орын 
– Каримулин Тілеген, Каримулин Берген жетекшісі Дүкенбаева Ж.Ш.
ІІ орын
– Жұмабай Алдияр жетекшісі: Сәрсенбек Ж.Қ.
ІІІ орын
– Асхатұлы Мұхаммедсафа жетекшісі: Сәрсенбек Ж.Қ.

2023 жылдың 21-24 наурыз Ташкент қаласында өткен Халықаралық «Наурыз фест» шығармашылық байқауы

Бас жүлде -Асқаров Алинұр жетекшісі: Исаева Р.К.
Бас жүлде 
- Тлеуберсін Ж жетекшісі:Каирбекова А.Т.
Бас жүлде 
- «Есіл толқыны» анс жетекшісі: Сыздыкбаева Ә.М.
Бас жүлде 
- Балтабек Дильназ жетекшісі:Мырзабаева С.К.
Бас жүлде 
- Ермекова Нургул жетекшісі: Мырзабаева С.К.
Бас жүлде 
- Мирамбек Кәрім жетекшісі: Омарова Э.Б.
І орын 
- Махмутова Ақнұр жетекшісі Оралбаева Ж.Ш.
І орын 
- Жүсіп Ұлымбек жетекшісі Каирбекова А.Т.
І орын
- Нуранова Жібек жетекшісі: Каирбекова А.Т.
ІІ орын 
- Дуэт жетекшісі: Омарова Э.Б.

2023 жылдың 25 наурыз күні өткен Қалалық «Морозко-2023» пианистер байқауы

Кіші топ 7-8 жас:
І орын
– Степанков К,Киришко М. жетекшісі: Когай Н.В.
ІІІ орын  –  
Нұрлан Айзере, Батырхан Жаһангер жетекшісі: Кожахметова М.Е.
Кіші топ 9-10 жас:
ІІІ орын
  –  Найман Ә, Даулетова Ж. жетекшісі:Акилова Қ.К.
ІІІ орын – 
 Муканова Б, Кадырхан О, Пшенова Е. жетекшісі: Мамышева Н.Т.
Орта топ 11-12 жас:
І орын
– Рубцова А, Талап Г. жетекшісі: Топоркова Л.К.
ІІІ орын – 
Ошақбай Ғ. жетекшісі Акилова Қ.К.
Жоғары топ 13-15 жас:
ІІ орын –  
Кунадилова А, Сабыр М. жетекшісі:Маулетова А.А.
І орын –  
Жакупова Ж,Баймолда Н. жетекшісі:Маулетова А.А.
ІІІ орын  – 
Серқожа А, Садыкова Т. жетекшісі:Мамышева Н.Т.
ІІІ орын  – 
Молдыбаева А, Садыкова Т. жетекшісі:Мамышева Н.Т.
ІІ орын  – 
Даулетова Ж жетекшісі:Акилова Қ.К.
Аспаптық дуэт:
ІІІ орын  –  
Габдсаттарова Ж,Рахимов Б. Жетекшілер: Кокижанова А.К., Мамышева Н.Т.
ІІІ орын –  
Карибжанова А, Рахимов Б. 3 орын. жетекшілер:Сеитов Д.Т., Мамышева Н.Т.

16 сәуір күні өткен қалалық «Golden Sax» үрлемелі аспаптар байқауы

Бас жүлде -Жунусов Дияр (жоғары т)
І орын -Жумабаева Айханым (жоғары т)
І орын -Амирова Альмира ( кіші т)
ІІІ орын -Наубетова Анель (кіші т)
Жетекшісі: Джаханов Ш.С., сүйемелдеуші: Қазамбаев А.А.


І орын - Арынғазы Инсаният (кіші топ)
ІІ орын - Қаз Сапарғали (орта топ)
ІІІ орын - Бекенай Дина (кіші топ)
ІІІ орын - Оспан Нәби (орта топ)
Жетекшісі: Сағадат Ә.Ж., сүйемелдеуші: Қазамбаев А.А.
І орын- Байкоңыр Ұлпан (кіші топ)
ІІ орын -Алматов Али (орта топ)
Жет: Уразали Е.С., сүйемелдеуші: Тасжанова А.И
ІІ орын- Аманбек Нурали (орта топ)
ІІІ орын -Қапыш Әмір (жоғары топ)
Жетекшісі: Давледбаевой Р.Р., сүйемелдеуші: Урусова Е.В
І орын -Кушебин Альмансур
ІІ орын -Вафин Артур
Жетекшісі: Белая И.Г., сүйемелдеуші: Сыздыкова А.Ж.

2023 жылғы 2сәуір күні өткен «Creative awards» халықаралық өнер байқауында

Супер Бас жүлде - Ислям Анель
Бас жүлде -
Марат Айсана
Іорын -
Марат Аймерей
ІІорын -
Мусина Аружан
жетекшісі Сүгір А.Т.

30 сәуір күні өткен Халықаралық "Ақ көгершін" өнер байқауында

 

Бас жүлде - Балтабай Айзере
І-орын 
- Серік Бибарыс
ІІ орын 
- Мұхаметжан Мансұр
жетекшісі Таженова Г.Н.

30 сәуір күні Ташкент қаласында өткен Халықаралық «Tashkent music festival» өнер байқауы.

Бас жүлде - «Серпер» домбырашылар ансамблі
І-орын 
- Ескендір Ернар
І орын -
«Серпін» ансамблі жетекшісі: Сулейменова М.А.

14 мамыр күні өткен «Үміт жұлдыздар» қалалық вокалистер байқауы

Бас жүлде - Балтабай Айзере
І орын - Мұхаметжан Мансұр
І орын - Серік Бибарыс
жетекшісі Г.Н.Таженова.

Астана қаласы білім басқармасының Әдістемелік орталық ұйымдастыруымен "Алтын ұрпақ" жобасы аясында "Ата мұра" онлайн байқауы

Бас жүлде - Габлдуллина Қымбат жетекшісі Мәкенов Е.Д.
І орын
- Куттыбаева Лаура
ІІ орын 
- Мүслімханг Динаш
ІІ орын
- Жүсіп Ұлымбек жетекшісі Каирбекова А.Т.
І орын
- Асқаров Алинұр жетекшісі: Исаева Р.К.
ІІ орын 
- Кабылбекова Аяжан, Диплом – Алтай Ерназар
Сертификат
- Керейбай Әбілмансұр жетекшісі: Бекіш Ә.М.

2023 жылғы 21 мамыр күні өткен «Звездный час» балалар өнер байқауы

І орын - Амангелді Сұлтан-Әли жетекшісі: Ерасилова Р.

21 мамыр күні өткен Халықаралық «Master kids» өнер фестиваль-байқауы


Супер бас жүлде 
- «Ару» би ансамблі жетекшісі: Секербек Б.М.

 

МҚКК "№1 Балалар музыка мектебi" © 2018-2024

Айтып біз туралы

Байланыс ақпараты

Мекен-жайы: Астана қаласы, Желтоқсан, 36

Телефон: +7 (7172) 31-43-86

E-mail: dmsh1astana@mail.ru

Сайтта кім

Сейчас на сайте 70 гостей и нет пользователей