Біздің лауреаттар 2023 жылы

Біздің лауреаттар.
2023 жылдың 13-17 қыркүйек аралығында өткен Республикалық
XIV Ұлттық Дельфий ойындары байқауы

І орын - Алтын медаль иегері Оралбек Абылайхан, жетекшісі Каирбекова Ақбаян Таңатаровна.

ІІ орын - күміс медаль -Атымтай Аружан
ІІ орын - күміс медаль "Ақсұңқар" дәстүрлі әншілер ансамблі жетекшісі Ахмедияр Нұрдәулет Түгелбайұлы.

«Бала шабыты» халықаралық байқауы 15.10.2023ж

 Бас жүлде- Марат Медина жетекшісі Таженова Г.Н.

Халықаралық "Жетістікке жетелейтін жол" атты өнер байқауы 21.10.2023 ж.

№67 мектеп филиалының "Жас өркен" кіші топ домбырашылар ансамблі
І орын иеленді жетекшілері Бекіш Анель Мауленқызы, Орынбаева Дина Қайроллақызы.

Халықаралық "Талант" өнер байқауы. 28.10.2023ж

№67 мектеп филиалының  "Жас қанат"жоғары топ ансамблі І орын иеленді жетекшілері Бекіш Анель Мауленқызы, Орынбаева Дина Қайроллақызы. жеңістеріңіз құтты болсын!

Халықаралық «Звезды столицы» жасөспірімдер арасында өнер байқауы 30.10.2023ж

Бас жүлде - Қанаят Айғаным, ІІ орын - Акыбаева Адия жетекшісі Г.Н.Таженова

«Академиялық ұтқырлық» жобасы аясында «Абыз домбыра» ІV республикалық күйшілер байқауы. 02.11.2023ж

Бас жүлде – Иргебаева Аружан жетекшісі Кенжалина А.С.
Бас жүлде - Габдуллина Кымбат жетекшісі Мәкенов Е.Д.
Бас жүлде - Омар Шұғыла жетекшісі Сыздықбай Ә.М.
І орын - Куттыбаева Лаура жетекшісі Каирбекова А.Т.
І орын - Батталова Жанел жетекшісі Шерьязданова Т.К.
І орын - Байзақ Ермұрат жетекшісі Сыздықбай Ә.М.
ІІ орын - Йылдыз Искендербуйук жетекшісі Нұрлан Ә.
ІІ орын - Руспаев Мирас жетекшісі Исинтаева Ж.М.
ІІ орын - Асқаров Алинұр жетекшісі Исаева Р.К.
ІІ орын - Кабылбекова Аяжан жетекшісі Бекіш А.М.
ІІ орын - Жәнібек Шапағат жетекшісі Сызыдқбай Ә.М.
ІІ орын -Тасекенова Аяна жетекшісі Әлімханова А.Ж.
ІІІ орын - Абдикул Казбек жетекшісі Балабекова С.Г.
ІІІ орын - Бабахан Гүлсім жетекшісі Балабекова С.Г.
ІІІ орын -Хасен Айдар жетекшісі Сызыдықбай Ә.М.
Диплом - Бабахан Раяна жетекші Балабекова С.Г.
Диплом- Кариба Қымбат жетекшісі Дүкенбаева Ж.Ш.

Х музыкалық-теориялық пәндері бойынша БММ,БӨМ,ОАММ оқушылары арасында республикалық олимпиада. 1-3.11.23ж

І орын - Мейрамканова Зарина жетекші Ж.Т.Мухамеджанова,А.Т.Альпеисова
І орын - Ахметуллина Арайлым жетекшісі Ж.Т.Мухамеджанова
ІІІ орын - Әбілхан Мадина, Еркеболат Алдияр жетекшісіАльпеисова А.Т.
ІІІ орын - Бахыт Әділет жетекшісі Ибрагим Д.Т.
Диплом - Йылдыз Искендербуйук жетекшісі Муржусупова Р.Е.
Сертификат - Нурбаева Аружан жетекшісі Серикбаева А.С.

Халықаралық «Turkestan fest» балалармен жасөспірімдер арасныда өнер фестиваль-байқауы. Түркістан қаласы. 04.11.2023ж

Бас жүлде - Кабдулла Еркеназ, Мұхаметжан Мансұр, Серік Бибарыс, Балтабай Айзере.

І орын – Жани Алинұр, Сапар Медина, Сабиркул Айгерим
жетекшісі Г.Н. Таженова

"Bayterek lights" халықаралық өнер фестиваль-байқауы 04.11.2023ж


І орын - «Қазақ биі» номинациясы, ІІ орын - «Эстрадалық би» номинациясы жетекшісі Б.М. Секербек

Қалалық «Көпшілік тыңда әнімді» дәстүрлі ән байқауы. 05.11.2023ж

Бас жүлде – Анарбай Айару, І орын -Құдайберген Досхан, Абдуқап Нұрмұхаммед, Атымтай Аружан, жетекшісі Н.Т.Ахмедияр.
Бас жүлде – Сағидолла Ақжол жетекшісі Б.Ахметов
І орын – Ақан Малика жетекшісі Ж.Ш.Оралбаева
Бас жүлде – Калымова Нұрия жетекшісі С.Жұмағалиқызы
ІІ орын – Жұмабай Алдияр жетекшісі Ж.Қ.Сәрсенбек

Халықаралық”Soul music “ балалар мен жасөспірімдер шығармашылық фестиваль- байқауы. 05.11.2023ж

І орын Нұркеш Алмас жетекшісі М.А.Сулейменова, І орын Саркенова Адия,
Тұрлабек Нұрберді,Темірбатыр Нұрғалым, ІІ орын Байсын Тұрдымұрат жетекшісі Б.А. Ержигитова.

Халықаралық”Soul music “ балалар мен жасөспірімдер шығармашылық фестиваль- байқауы. 05.11.2023ж

І орын Амирхамзин Әділ, Таңатқан Ұлан, ІІ орын Нұрлан Нұрлыжан жетекшісі Р.С.Жигибаева.

Қазақстан Республикасының мәдениет және ақпарат мимнистрлігі және Қазақ ұлттық өнер университеті ұйымдастырған ХІХ Халықаралық «ASTANA-MEREY» орындаушылар байқауы. 13-17.11.2023ж

Домбыра номинациясы:

ІІ орын Мирамбек Кәрім жетекшісі Э.Б.Омарова, ІІ орын Құттыбаева Лаура жетекшісі А.Т.Каирбекова, ІІІ орын Аскаров Алинұр жетекшісі Р.К.Исаева,
ІІІ орын Батталова Жанел жетекшісі Т.К.Шерьязданова, ІІІ орын Тәбәрәкұлы Салауат жетекшісі М.А.Сулейменова, Дипломант Жүсіп Ұлымбек жетекшісі А.Т.Каирбекова, Сертификат Жұмағали Жалғас жетекшісі А.Т.Каирбекова, Сертификат Мұратбек Бекнұр жетекшісі Л.А.Алтынбекова, Сертификат: Габдуллина Қымбат жетекшісі Е.Д.Мәкенов, Бурахан Айару, Бурахан Айым жетекшісі Қ.С.Оралбаева, Абдиқұл Қазбек жетекшісі С.Г.Балабекова.

Дәстүрлі ән номинациясы:

ІІ орын – Өмертай Кәусар, Диплом – Атымтай Аружан жетекшісі Ахмедияр Н.Т. Сертификат – Сейтжан Мағжан жетекшісі С.К.Мырзабаева, Сертификат - Ақан Малика жетекшісі Ж.Ш.Оралбаева, Сертификат - Эмба Әмір жетекшісі Н.Т.Ахмедияр,  Сертификат – Нишанбай Сабира жетекшісі Т.О.Кашкабаева,  Сертификат -Абдуқап Нұрмұхаммед,Анарбай Айару, Құдайберген Досхан, Сакенова Томирис, Серік Мұхаммед жетекшісі Н.Т.Ахмедияр, Сертификат - Балтабек Дильназ жетекшісі Мырзабаева С.К.

Фольклорлық аспаптар номинациясы:

І орын - Муратханова Наргиз, І орын Гарифулла Толғанай, ІІ орын – Азаматқызы Аяулым, ІІІ орын Рахметова Айлин жетекшісі Османова М.Б.
Диплом – Даулбай Айгерім жетекшісі Омар Р. Диплом –Жанкуатова Раушан, Капен Айдана, Капен Айзада, Кожамберген Інжу, Далет Аделя жетекшісі Османова М.Б.

Фортепиано номинациясы:

ІІ орын – Муканова Балым, ІІІ орын – Пшенова Еркежан жетекшісі Мамышева Н.Т.

«Эстрадалық вокал» номинациясы:

ІІ орын - Балтабай Айзере, ІІІ орын – Қанаят Айғаным, «Ұлттық өнерді дәріптеген үшін» арнайы диплом – Мұхаметжан Мансұр, Сертификат: Серік Бибарыс, Сабиркул Айгерім, Аралбай Данияр жетекшісі Г.Н.Таженова, Анаев Тимучин жетекшісі А.Т.Сүгір.

Халықаралық «Жан гүлім» балалар мен жасөспірімдер шығармашылық фестиваль- байқауы. 18.11.2023ж

І орын «Көркемай» қобызшылар ансамблі, Оралхан Аделя, Вафина Эльмира, Думан Әлия жетекшісі  С.Б.Секимова.

 Халықаралық балалар мен жасөспірімдер арасындағы көпжанрлы "MEGA STAR" байқауы. 02.12.2023ж

Бас жүлде Қалиақпар Заңғар- Египетке жолдама, Бас жүлде Бералиева Томирис Германияға жолдама, І орын иегрелері: Әбілқаева Алтынай, Қуанбекова Ділназ, Чопан Аружан, Сайдалы Інжу, Досмағамбетова Алуа, Асан Расул  Жетекшісі Ә. Жұмағалиқызы. 

Х қалалық «Күй қайнары» домбырашылар байқауы. 09.12.2023ж

Бас жүлде Асқаров Алинұр жетекшісі Р.К. Исаева, Бас жүлде Омар Шұғыла жетекшісі Ә.М.Сыздықбай, І орын Байзақ Ермұрат, Орынбасар Ақбота жетекшісі Ә.М.Сыздықбай, І орын Хасен Айдар жетекшісі Л.А.
Алтынбекова, ІІ орын Батталова Жанел жетекшісі Т.К.Шерьязданова, ІІ орын Бабахан Раяна жетекшісі С.Г.Балабекова, ІІ орын Алпысбаева Амина жетекшісі Д.К.Орынбаева, ІІ орын Дауылбай Айгерім жетекшісі А.Ж.
Сагатова, ІІІ орын Мусалимов Дархан жетекшісі Р.К.Исаева, ІІІ орын Кабылбекова Аяжан жетекшісі А.М.Бекіш, ІІІ орын Бурахан Айым, Бурахан Айару жетекшісі К.С.Оралбаева, ІІІ орын Марат Ғазиз жетекшісі А.С.
Кенжалина, ІІІ орын Бедалғажы Ахмед жетекшісі Л.А.Алтынбекова, ІІІ орын Гуспаев Мирас, Абдуғали Асқар, Сейілов Аслан жетекшісі Ж.М. Исинтаева, ІІІ орын Жұмағали Жалғас,Муслимхан Динаш жетекшісі А.Т.
Каирбекова, ІІІ орын Абылқайыр Әділет жетекшісі Монкебаев М.Ж.
Мадақтама Асетова Айша жетекшісі Орынбаева Д.К.

Республикалық "Өнер алаңы" байқауы. 09.12.2023ж

ІІ орын Досмағамбетов Ильяс жетекшісі Омарова Э.Б.

Халықаралық «Independent stars» байқауы. 16.12.2023ж

І орын Жани Алинұр, Бас жүлде Қанаят Айғаным, Бас жүлде Қазбек Дінмұхаммед  жетекшісі Таженова Г. Н.

Республикалық "Думанды елім" өнер байқауы. 18.12.2023ж

Бас жүлде Қанат Мақсат
жетекшісі Сулейменова М.А.

 

МҚКК "№1 Балалар музыка мектебi" © 2018-2024

Айтып біз туралы

Байланыс ақпараты

Мекен-жайы: Астана қаласы, Желтоқсан, 36

Телефон: +7 (7172) 31-43-86

E-mail: dmsh1astana@mail.ru

Сайтта кім

Сейчас на сайте 42 гостя и нет пользователей