Біздің лауреаттар

Ұлттық Бизнес-Рейтингтер одағы мәдениет саласындағы білім қорытындысы бойынша «Сала көшбасшысы-2013» орденімен және сертификатпен мектеп ұжымын марапаттады.

 

 

Қазіргі таңда білім алушылар арасында өтетін түрлі іс-шаралардың, байқаулардың алатын орны ерекше. Себебі әрбір дарынды, талантты оқушы өз білімін, шеберлігін сарапқа  салып, белгілі бір мақсатқа жетуге ұмтылады. Жасөспірімдерге патриоттық тәрбие беру мектептің негізгі тақырыбы болғандықтан жыл сайын өнер және балалар музыка мектептері оқушылары арасында қалалық байқаулар ұйымдастырып өткізу дәстүрге айналған.

 

 

 

Халықаралық «Зимняя Фантазия» байқауының Бас жүлде иегері «Кербез қыздар» жетигеншілер  ансамблі  жетекшісі М.Османова

 

Халықаралық «Таңғы шұғыла» байқауында Бас жүлде  «Балауса»  фольклорлық  ансамблі  жетекшісі  Сагатова А.Ж.

  

 

І орын  -Ахметжанова Малика жетекшісі  Каирбекова А.Т.

 

  Халықаралық «Я звезда» байқауында

  Іорын-Махмутова Ақнұр

  ІІ орын- Қуаныш Томирис

  Жетекшісі: Ж.Ш.Оралбаева

 

 

 

 

 

Республикалық «Жұлдыз болғым келеді» байқауының жеңімпаздары

Бас жүлде - Сейлханов А, І орын – Ахтаев И. жет: Оралбаева Ж.Ш.

І орын - Мерекеев М жетекшісі Бегасылов Р.Ә.

 

 

Халықаралық «Зимняя фантазия»байқауы: І орын Манарбек Әділ жет:Мырзакулова Ү.Ж., ІІ орын Белқожа Перизат жет: Османова М

 

 

Қалалық «Морозко» ансамбльдер байқауы Бас жүлде флейташылар ансамблі

Жетекшісі. Сейтмулина Л.К. сүйемелдеуші Карабаев Д.М.

Қалалық «Астана ән қанатында» байқауы «Күміс көмей әнші» дипломанты Алмасбекұлы Аллажар жет.Таженова Г.Н.

 

  

 Халықаралық «Дарындар әлемі» байқауында

Бас жүлде – «Ару» би ансамблі жетекшіс Секербек Б.М.

 

 

Шымкент қаласында өткен «Көк тудың желбірегені» республикалық байқауында  Іорын «Қыздарай» дәстүрлі әншілер тобы жет:Жұмағалиқызы С

 

 

Париж қаласында өткен халықаралық «Разноцветный Париж»  мәдени манефистациясында  Бас жүлде «Алау» хор ұжымы жетекшісі  Жапарова  Ж.Ж.

 

 

Халықаралық «The Youth Festival Jumeirah Sounds» байқау  Дубай

І орын Сагынбаева А, ІІорынКурмангалиева А. мұғалімі Кожахметова М.Е.

 

 Халықаралық «Art Global» балалар мен жасөспірімдер байқауының жеңімпаздары І орын Ахтаев И. ІІ орын Сейлханова Ә жет: Оралбаева Ж.Ш.

 

 

Баянауыл қаласында өткен «Күй құдірет» ІІ Республикалық жас  домбырашылар байқауында І орын Омарбеков А, ІІ орын Көдебай Д, дипломант Жунусбаев Б. жет: Т.К Шерьязданова , Оралбаева Қ.С.

 

 

Халықаралық «Мастер сцены»               республиклық «Балбөбек»

өнер байқауының                                      балалар шығармашылығының

І орын иегері Жунусбаев Б                      І орын иегері Бекболат Е.

 

 

2018 жылдың 7 қазанында Халықаралық «Бала шабыты» байқауының жеңімпаздары І орын – Махмутова Ақнұр жетекшісі Оралбаева Ж.Ш.
І орын – Қыдырниязов Асылжан жетекшісі Раушан Ерасылова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Махмутова Ақнұр

 

 

2018 жылдың 16-18қараша аралығында  Республикалық М.Мақатаевтің  «Жырлайды жүрек» байқауының жеңімпаздары бас жүлде – Сейлханов Асанали, І орын – Ахтаев Ислам  жетекшісі Оралбаева Ж.Ш.

               Сейлханов Асанали                                                              Ахтаев Ислам

 

2018 жылдың 24 қараша өткен «Красоты и таланта –Астана 2018» VІқалалық байқауында І орын иеленген
Махмутова Ақнұр жетекшісі: Оралбаева Ж.Ш.

 

     2018 жылдың қараша айының 23-25 аралығында РФ Санкт-Петербург қаласында Халықаралық «Арт-Нова» байқау-фестивалінде Бас жүлде иегерлері  «Серпер» домбырашылар ансамблі жетекшісі Сулейменова М.А.

 

 

2018 жылдың 23-25 қараша аралығында өткен Алматы қаласында өткен «Нұрлы жастар» республикалық байқауында І орын иеленген
«Тұмар» қобызшылар ансамблі жетекшісі Кентбаева Г.Б.,
І орын- Бисембаева А, Баян Е жетекшісі: Омарова Э.Б., ІІ орын – Саурбаева А, Аминева К жетекшісі: Қыдырменова Ж.К. ІІІ орын Берсебаева Р. жетекшісі: Кентбаева Г.Б.,

 

 

     2018 жылдың қараша айының 25күні  Халықаралық «Majic ART»  балалар мен жасөспірімдер байқауында І орын –Назарбекова Д, Құмар С, қобызшылар дуэті Қасабекова А, Құмар Сандуғаш иеленді,  жетекшісі Секимова С.Б.

 

 

2018 жылдың 9 желтоқсанында өткен ІІ Халықаралық балалар мен жасөспірімдер  арасындағы «Дариға домбыра» атты  байқауында 

 

 

 Бас жұлде  иеленген «Балауса» фольклорлық ансамблі   жетекшісі:   Сагатова А.Ж.

 

 

І орын - Қаз Ақнұр, Омаров Диас ,Сапарбек Ерсұлтан, Смагулова Мерей
Жетекшісі: Ержигитова Б.А.

 

2018 жылдың 9 желтоқсанында өткен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған «Күй қайнары» атты VII қалалық күй тартыс жеңімпаздары

 

 

Бас жүлде – Анапьянов Арыстан (кіші топ) жет: Монкебаев М.Ж.
Бас жүлде – Омарбеков Амалбек (орта топ) жет: Шерьязданова Т.К.
Бас жүлде – Әнуарбеков Әкежан (жоғары топ) жет: Кенжалина А.С.
І орын – Нұрланқызы Айбике жет: Каирбекова А.Т.
ІІ орын - Мамырбаев Абылайхан жет: Исинтаева Ж.М.
ІІІ орын – Сайлау Асылжан жет: Оралбаева Қ.С.
ІІІ орын – Сакенов Қайсар жет: Исаева Р.Қ.

 

 

2019 жылдың 5 қаңтарында    Республикалық Нұрғиса Тілендиев атындағы   «Өз елім» байқауының жеңімпаздары. Бас жүлде – «Наркескен» домбырашылар ансамблі жетекшісі Монкебаев М.Ж.

 

 

2019 жылдың 26 қаңтарында Халықаралық «Волшебный микрофон» байқауының жеңімпаздары (эстрада вокал) І орын – Зәкіржан Нурия , Ахмет Шұғыла, Ошақбай Ақнұр жетекшісі: Сүгір А.Т.
(саксафон) І орын – Шаяхмет Арсен жетекшісі: Момбаева А.С.
Дуэт Мұрат Нұрбақыт, Ибраева Көркем жетекшісі: Жұмағалиқызы Ә
ІІ орын Шерхан Азима, Кусаинова Аружан , Айжарық Жаннұр, Маршалова Қырмызы, Таңатқан Гауһар, Ерғазы Нұрасыл жетекшісі: Сүгір А.Т.
ІІІ орын Ибраева Көркем жетекшісі: Жұмағалиқызы Ә
Жұмат Сержан жетекшісі: Серикбаева А.С.

 

 

Сүгір А. Т. жеңімпадарымен.                                                                                        Шерхан Азима

 

Жұмат Сержан                                                          Ибраева Көркем,Мұрат Нұрбақы

 

2019 жылдың 3ші ақпанында Халықаралық «Бала шабыты» байқауының жеңімпаздары  Бас жүлде – Ерболова Анель, ІІ орын – Жапарова Мөлдір жетекшісі. Таженова Г.Н.

                      Ерболова Анель                                                   Жапарова Мөлдір

 

2019 жылдың 3ші ақпанында Халықаралық ««KAZAKHSTAN STARS» вокал өнерінің байқау жеңімпаздары: Бас жүлде – «Алау» жоғары хор ұжымы, І орын- «Алау» отра хор ұжымы жетекшісі: Жапарова Ж.Ж.

«Алау» хор ұжымы

 

2019 жылдың 3ші ақпанында Халықаралық «Звезда Востока» балалар шығармашылығын жеңімпазы І орын – Кулатаева Азель,
ІІІ орын –Бисембаев Әділ Жетекшісі: Жигибаева Р.С.

Бисембаев Әділ

 

«ҮЗДІК ПЕДАГОГ»

22 мамыр күні Нұр-Сұлтан қаласы «Оқушылар сарайында» (Б.Момышұлы,5) қосымша білім беру мекемелері педагогтерінің арасында «Үздік педагог» қалалық байқауы өтті. №1 Балалар музыка мектебі директорының орынбасары, «Домбыра» сыныбының педагогі Мырзакулова Урлай Жанабаевна байқаудың барлық кезеңінен сүрінбей өтіп, жоғары бағамен «Бас жүлде» иегері атанды. Барлық қатысушылар Білім басқармасы «Дипломымен», «Үздік педагог» лентасымен, гүлшоқтарымен және сертификаттармен марапатталды.
Урлай Жанабаевнаны шын жүректен құттықтаймыз!

 

 

   Директордың орынбасары               Мектеп директоры

      Мырзакулова У.Ж.                         Кыдырманов Б.С.

 

 

 

2019 жылдың 18 тамызында РФ Мәскеу қаласында өткен халықаралық «Друзья в Москве» фестиваль-байқауында мектебіміздің Сулейменова Мөлдір Айдынбекқызы жетекшілігімен «Серпер» ансамблі  І орын  иеленді.

 

 

2019 жылдың 6 қазанында «Самға әуен» халықаралық өнер байқауында
Қалқаманова Санел, Милюк Олжас, Жәрдембек Досмұханбет, Қанат Аққуым, Қазыбаева Нұрай, Қыдырниязова Асылжан, «Унисон» тобы І- орын иеленді
Жетекшісі: Р.Ерасилова

 

 

2019 жылдың 19 қазанында «Uni Star» халықаралық балалар мен жасөспірімдер байқауында Қабдыл Нұрайым Бас жүлде иеленді
Жетекшісі: Әжмағанбетов Ә.О.

 

 

2019 жылдың 27 қазанында «EURASIAN STARS» халықаралық балалар мен жасөспірімдер байқауында Бас жүлде Қалмахан Н.,
І орын – Ибраева Н, ІІ орын – Серік Т, Қалыбек А, ІІІ орын – Жандаулет Д, Ибраева Ж иеленді
Жетекшісі: Жұмағалиқызы Әсел
ІІІ орын – Бөгенбай Б жетекшісі Әбен Алтай Сапарұлы.

 

 

 

2019 жылдың 27 қазанында «ASTANA GRAND-PRIX» халықаралық фестиваль- байқауында І орын – Төлеукулова Мерей
жетекшісі: Дингирова Салатанат Советовна

 

 

І орын – «Кербез қыздар» жетігеншілер ансамблі
жетекшісі: Османова Мадина Бакытбековна.

 

 

2019 жылдың 13 қазанында «Бала шабыты» халықаралық өнер байқауында «Тілеп бақсы» қылқобызшылар ансамблі Бас жүлде иеленді
Жетекшісі: Нургалиева А.А.

 

 

«Үздік Жас маман»


2019 жылдың 31 қазан күні М.Өтемісұлы атындағы оқушылар сарайында «Үздік жас маман» қалалық байқауында мектебіміздің жас маманы , баян сыныбының педагогі Кәдір Гүлһаз Еркінқызы қатысып, бірнеше кезеңнен өтіп «Жігерлі жас маман» номинациясына ие болды.

 

 

2019 жылдың 8 қарашасында «Көпшілік тыңда әнімді» К.Әзірбаев атындағы І қалалық дәстүрлі ән байқауында
Бас жүлде «Қыздар-ай» ансамблі ,жетекшісі: С.Жұмағалиқызы,
І орын – «Aқ сүңқар» ансамблі , жептекшісі: Ахмедияр Н.Т.
І орын – Махмутова Ақнұр
ІІ орын – Құмарбекова Жанайым
ІІІ орын - Қадыр Жарас иеленді, жетекшісі:Ж.Ш.Оралбаева

 

 

 

2019 жылдың 8 қазанында Рухани жаңғыру бағдарламасы аясында І Республикалық С.Сейфуллинның 125 жылдық мерейтойына арналған «Арқа өңірінің ұлттық өнері» байқауындаа
Бас жүлде – Мамырбаев Аблайхан жетекшісі: Исинтаева Ж.М.
Бас жүлде - Абдумуталипова Лаура жетекшісі: Кашкабаева Т.О.
І орын – Омарбеков Амалбек жетекшісі: Шерьязданова Т.К.
ІІІ орын- Бисимбаева Азиза жетекшісі: Омарова Э.Б.
ІІІ орын - Бурабаев Алишер жетекшісі: Сәрсенбек Ж.Қ.

 

 

 

2019жылдың 16 қарашада  «Рухани жаңғыру» бағдарлама аясында өткен қалалық «Түркі әлемінің бесігі» жеңімпаздары.

 

 

Бас жүлде –Қуанышбек М                               ІІ орын- Жүсіп Ұ

Жет: Шерьязданова Т.К.                                   Жет: Каирбекова А.Т.

 

 ІІІ орын - Махмутова А, жет.Оралбаева Ж.Ш.

 

ІІІ орын – Саилханова  А,                    ІІ орын – «Тілеп-Бақсы» қылқобызшылар анс

жет.Оралбаева Ж.Ш.                             Жет: Нургалиева А.А.

 

 

2019 жылдың 17қарашасында
І халықаралық «Аңыз дала» өнер байқауында.

І орын – Бақтиярқызы Т
ІІ орын – Енсебаева А., Мереке А жетекшісі: Даулетбақ М.Т.

 

 

 

ІІ орын – Ахметжанова М, жетекшісі Каирбекова А.Т.  

 

 

2019 жылдың 17 қарашада Қарағанды қаласында өткен «Планета драйв» байқауында
Бас жүлде – «Серпер» домбырашылар ансамблі
жетекшісі: Сулейменова М.А.
І орын – Рахимова А жетекшісі: Исаева Р.К.

 

 

2019 жылдың 23қарашасында
VIІ қалалық «Красоты и таланта Астана» өнер байқауында.

І орын –«Балбөбек» вокалдық тобы
Жетекшісі:Д.Жанабергенова

 

Халықаралық байқау

 

 

ІІ орын –Қазбек Дінмұхамед
ІІІ орын – Кадырова Айлана, Хайкенова Амина
Жетекшісі:Мукатаева А.Д.

 

І Республикалық «Өнер толқыны» балалар мен жасөспірімдер байқауында

 

ІІІ орын – «TUMAR» домбырашылар ансамблі жетекшісі: Хамзин Н.Б.

 

29 қараша ІІ халықаралық энергия үнемдеу форумында

Файзулина Анель: жетекшіс Даулетбақ М

 

2019ж  17 қарашада Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына  арналған «Ұйықтап жатқан жүректі ән оятар»  байқауында

 

 

ІІ орын – Нұрланқызы Айбике
ІІІ орын – Ахметжанова Малика жетекшісі: Каирбекова А.Т.

 

Республикалық «Star line» байқауы

 

 

І орын – «Ару» би ансамблі (кіші топ )
І орын – «Ару» би ансамблі (жоғары топ) жетекшісі:Секербек Б.М.

 

І қалалық Ғарифолла Құрманғалиев атындағы дәстүрлі ән байқауында

 

Бас жүлде – Кажгалиева Елдана
І орын- Карменова Аружан, ІІ орын – Қойтаева Нұргүл
ІІІ орын – Аманжолова Жанель жет: Жұмағалиқызы С
І орын – Махмутова Ақнұр жет: Оралбаева Ж.Ш.
Арнайы диплом – Қиянтай Ерасыл жет: Ахметов Б.

 

VII  Халықаралық балалар мен жасөспірімдер байқауы

 

І орын – Касенова А, ІІ орын – Махамбетова А, Тенизбаев М
ІІІ орын – Мусаканов А жетекшісі: Әбен А.С.

 

8 желтоқсан өткен  «Рейтинг Vanecca»  халықаралық өнер фестивалінде

 

ІІ орын – «Көркем Ай» би ансамблі жетекшісі: Майлыбаева М.А.

 

ҚР Тәуелсіздік күніне орай  VIIІ  қалалық «Күй қайнары»  байқауында

 

Бас жүлде - кіші топ Мирамбек К жетекшісі: Омарова Э.Б.
Бас жүлде – орта топ Қуанышбек М жетекшісі: Шерьязданова Т.К.
І орын –Серік Д, айдосұлы Ж, жетекшісі Исаева Р.К.
ІІІ орын - Кусаинов К , жетекшісі: Касымова А.Ж.

 

 

6-10 желтоқсан  ХV халықаралық  «Астана -Мерей» орындаушылар байқауында

 


ІІІ орын – «Briliant flutes» флейташылар ансамблі
Жетекшісі Сейтмулина Л.К.Сүйемелдеуші: Карабаев Д.М.

 

2019 жылдың 15 желтоқсан Республикалық «Тәуелсіз ел ұланы» өнер байқауында.

 


Бас жүлде
«Серпер» домбырашылар ансамблі
Жетекшісі: Сулейменова М.А.

 

 

І орын –«Қыздар-ай» дәстүрлі әншілер ансамблі
Жетекшісі:С.Жұмағалиқызы

 

Халықаралық «Главное событие -2019 года» жаңажылдық байқауында

 

 

І орын  –Мирамбек Кәрім жетекшісі: Омарова Э.Б.

 

16 желтоқсан күні өткен Халықаралық «Аяулы Астана» байқау -фестивалі

 

 

І орын – Ислам Анель жетекшісі: М.Т.Даулетбак

 

ІІІ Халықаралық «Viva Vusic» фестиваль-байқауы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бас жүлде – саксофоншылар ансамблі , жетекшісі: Момбаева А.С.

 

Н.Тілендиев атындағы V республикалық «Өз елім» байқауы

 

І орын  – Ұлт аспаптар оркестрі, жетекшісі: Мәкенов Е.Д.

 

 

І орын – «Тұмар» қобызшылар ансамблі жетекшісі: Кентбаева Г.Б.

 

 

ІІІ орын - «Ақ сұңқар» дәстүрлі әншілер ансамблі,жетекшісі: Ахмедияр Н.Т.

 

«Жұлдыз болғың келсе»
республикалық дарынды балалар мен жасөспірімдер байқауы

 

 

МҚКК "№1 Балалар музыка мектебi" © 2018-2020

Айтып біз туралы

Байланыс ақпараты

Мекен-жайы: Нұр-Сұлтан қаласы, Желтоқсан, 36

Телефон: +7 (7172) 31-43-86

E-mail: dmsh1@list.ru

Сайтта кім

Сейчас 63 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте