2017 жылдың 27 қазанында сағ: 10:00 Астана   қаласының Білім басқармасы және №1 Балалар   музыка мектебінің ұйымдастыруымен «Болашаққа   бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында   қалалық «Бейбітшілік пен мейірімділіктің 7 нотасы»   эстрадалық ән байқауы өткізілді.
 Байқаудың әділқазылар төраймы – ҚР мәдениет   қайраткері , ҚазҰӨУ эстрада вокал кафедрасының   аға оқытушысы Раушан Ерасылова,
 Әділқазылар мүшелері - Халықаралық   ,Республикалық байқаулар лауреаты, , «ІІІ Қазақстан   дауысы» тележобасының жеңімпазы. Астана қаласы   әкімдігінің мемлекеттік академиялық   филармониясының солисті Мұратбек Хайролда.
 ҚазҰӨУ аға оқытушысы Боранбаева К. С.төрелік   етті.

Бейбітшілік пен жақсылық,достық туралы,   мультфильм және кино әндерін орындау. Өскелең ұрпақты көркемдік және эстетикалық талғамға тәрбиелеу,педагогтардың кәсіби шеберлігін жетілдіру, олардың шығармашылық қызметін жандандыру мақсатында өткізілді.
Байқау екі топ бойынша өтті «Жеке орындаушы» және «Ансамбльдер». Жас аралықтары : 7 - 17 жасқа дейінгі оқушылар . Байқауға Астана қаласының жалпы білім беретін мекемелерінің 70 ге жуық оқушылар қатысты.
Байқау жеңімпаздары және жетекшілері Астана қаласы білім басқармасының мақтау қағазы және Алғыс хатпен марапатталды.

Байқау жеңімпаздары:

Бас жүлде -№3 орта мектеп оқушысы Ошақбай Ақнұр иеленді, жетекшісі Қалелова Ш.Қ.
І орын - №16 орта мектеп Кудербекова Нұрай жет:Пирмаханова Ж.С.
               №64 мектеп лицей Мерекеев Мертай жет: Кудерина Ж.А.
               «Jas Art» студиясы Скнарина Полина жет:Алданова Г.С