2022 жылдың  22 қазан күні «Әл Фараби» атындағы Оқушылар сарайында Республика күніне орай  Астана қаласы  қосымша білім беру ұйымдары, атап айтсақ: №1 балалар музыка мектебі, №2 балалар музыка мектебі, №3 балалар музыка мектебі, №1 өнер мектебі, №2 өнер мектебі, Махамбет Өтемісұлы атындағы Оқушылар сарайы ұйымдастыруымен үлкен мерекелік концерт ұйымдастырылды.  Концертте мектебіміздің ұлт аспаптар оркестрі жетекшісі Мәкенов Еламан Дулатбекұлы, «Ақ сұңқар» дәстүрлі әншілер ансамблі жетекшісі Ахмедияр Нұрдәулет Түгелбайұлы қатысты. Концерт барысында Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі Асхат Аймагамбетов құттықтау сөз айтып  республика бойынша үздік ұстаздарды Құрмет грамотасы, Алғыс хат, медальдармен марапаттады.