2023 жылдың 28 қазан күні мектебімізде теория музыка бөлімі, 1сынып оқушыларына арналған "Музыка әлеміне қош келдің" атты мерекелік ертеңгілік өткізді. Аталған іс-шарада мектеп оқышылары және бір тоқсан оқыған кішкентай бүлдіршіндер өз өнерлерін алғашқы рет сахнада көрсетті. Мектеп директорының міндетін атқарушы  Урлай Жанабайқызы  өнерпаздарға ақ жол тілеп жылы лебізін білдірді. Сонымен қатар жоғары сынып оқушыларынан түрлі аспаптарда  шағын концерт ұйымдастырды.  Кішкентай өнерпаздарға ақ жол тілейміз, талаптарына нұр жаусын, өнердің шыңында көрініп, қанаттары талмай, шығармашыл, өресі биік азамат болуына тілектеспіз! Қадамдарыңыз оң болсын! Деген кремет  тілекпен іс-шара аяқталды.Концертті жүргізгендер Даулетова Жанару, Қалиақпар Заңғар.

Фотосуреттерді жүктеу