2024 жылдың 1  маусым күні  Сарыарқа аудыны әкімшілігінің қолдауымен, Халықаралық Балаларды қорғау күніне  арналған «Өнерпаздар әлемі» атты  мерекелік концерт- көрме  ұйымдастырылды. Қалалық алаңда  елордамыздың Балалар көркемсурет мектебінің жас суретшілері көрме, асфальтта сурет салу жарысын ұйымдастырып сонымен қатар  №1балалар музыка мектебінің жас музыканттары концерттік бағдарлама ұсынды.       Аталаған іс-шарада мектебіміздің «Балауса» фольклорлық ансамблі, «Дольче» скрипкашылар, «Ару» би ансамблі, «Кербез қыздар» жетігеншілер, «Серпер» домбырашылар,   «Көркемай» қобызшылар, «Ақ сұңқар» дәстүрлі әншілер, №65 мектеп филиалының «Есіл толқыны» домбырашылар ансамблі, баянистер, эстрада вокал бөлімінің әншілері, «Дарын» вокалдық тобы, үрлемелі аспаптар бөлімдерінен көптеген өнерпаздар  өз өнерлерін паш етіп көрермендерге, балаларға жақсы көңіл күй сыйлап, қошеметке иеленді, концерт барысында балалармен ойын ұйымдастырылып, түрлі жұмбақтар жасырып жеңімпаз аталған балаларға сыйлықтар табысталды. Концертке-300 астам оқушы қатысты.