2024 жылдың 2 ақпан күні ҚР Оқу-ағарту министрлігі басшылығымен алғаш рет қазақ тілінде балалар әндерінің фестивалі аясында №1балалар музыка мектебінде Қазақстан композиторлары одағының мүшесі, өнертану ғылымдарының магистрі, «Астана опера» халықаралық опера академиясының атқарушы директоры, 300 астам қазақ тіліндегі балалар әндерінің авторы Айсұлу Танимен шығармашылық кездесу өткізілді. Аталған іс-шарада композитордың «Біз ересек баламыз» әні «Алау» хор ұжымы жеке орындауда «Ұлы Астана» әнімен Жусупова Нарминаның орындауында шырқалып, қошеметке иеленді. Сұхбат барысында балалар өздерінің қызықтырған сұрақтарына жауап алды. Іс-шарамыз мазмұнды өтті. Қатысқан қонағымызға мектеп директорының міндетін атқарушы Урлай Жанабаевна жылы лебізін білдіріп, шығармашылық табыс тілеп, Алғыс хатпен марапаттады.
Сұхбат барысында Айсұлу ханымның әндерінен сәуір айында қорытынды шығармашылық концерт өткізу жоспарлануда.

Директордың ТІЖО Оралбаева Ж.Ш.