ҚАЛАЛЫҚ СЕМИНАР
«Жаңартылған оқу бағдарламасы – қазіргі заман талабы»
Н.Ә.Назарбаев

2019 жылдың 30 қаңтарында «Ұлы даланың жеті қыры» мақаласы аясында қалалық этносольфеджио пәні бойынша оқушылар арасындағы олимпиадасын өткізу мақсатында қалалық семинар өткізілді. Семинарға Қазақ ұлттық өнер университетінен ҚҰӨУ профессоры Альпеисова Гүлнар Туякбаевна, «Этносольфеджио пәнінің теориялық негіздері» атты лекция оқыды, ҚҰӨУ оқытушылары Мұхамеджанова Ж.Ж , Ақсеитова Г.Х шебер сабақтар көрсетті. Файзулина Жанат Алимовна ән диктантын жазу әдісі, олимпиада ережесімен таныстырып мектеп оқушыларымен ашық сабақ көрсетті.
Семинар мақсаты: Музыка және өнер мектептерінің оқытушыларымен олимпиада сұрақтарын талқылау, жұмыс түрлерін түсіндіру, әдістемелік көмек беру.
Міндеттері: Мектеп арасындағы шығармашылық байланысты орнату, мұғалімдердің кәсіби деңгейлерін артыруын ынтыландыру, педагогикалық тәжірибе алмасу.