Пресс-релиз
«Жас талап» қалалық байқауы.


2019 жылдың 27 ақпанында Білім басқармасы және №1 Балалар музыка мектебі ұйымдастыруымен «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жас талап» қалалық музыка және өнер мектептері халық аспаптар оқушылары арасында байқау өткізілді.
Байқау мақсаты: оқушылардың музыкалық-эстетикалық тәрбиесін жетілдіру, ұжымдық топтарды дамыту, музыкалық аспаптарда орындаушылықты кеңінен жария ету және насихаттау, аса қабілетті және кәсіби келешегінен үміт күттіретін оқушыларды анықтау және 24-26 наурыз күні Алматы қаласында өтетін 52 республикалық байқауға іріктеу.
Байқаудың міндеті:оқушыларды ұлттық дәстүрге тәрбиелеу,оқушылардың орындаушылық шеберлігін арттыру, азаматтық сана сезімін қалыптастыру.
Байқау шарты:
Байқау екі бағытта өткізілді: жеке орындаушылар (домбыра, қобыз қылқобыз аспаптары) және ансамбльдер .
Жеке орындаушылар кіші, орта және ересек тобы бойынша жүргізілді.
Жеңімпаздар білім басқармасының дипломдарымен марапатталды.
Аталған байқауға Астана қаласының №1 Балалар музыка мектебі, №2БММ, №3БММ, №1өнер мектебі және №2 өнер мектептер оқушылары белсене қатысты.
Байқауға төрелік етуге ҚР мәдениет қайраткері, ҚР Білім беру ісінің үздігі
Ултарахова К. Е., ҚР мәдениет қайраткері ,ҚазҰӨУ оқытушысы ,күйші Басыгараев Е.Б., ҚазҰӨУ «Қобыз және ОХА» пәндік циклдық комиссиясының меңгерушісі, халықаралық және республикалық байқаулардың лауреаты Клышбекова Г.Ж. шақырылды.


Байқау жеңімпаздары


Бас жүлде – «Балауса» фольклорлық ансамблі жетекшісі:Сагатова А.Ж. №1БММ
Бас жүлде – Омарбеков Амалбек жетекшісі: Шерьязданова Т.К. №1БММ
Бас жүлде – Балғабай Алмас жетекшісі: Тапалов Н.Б. №2БММ
І орын - «Тұмар» қобызшылар ансамблі жетекшісі: Кенбаева Г.Б. №1БММ
І орын - Еран Лаяна жетекшісі: Алпысбаева М.Б. №1БММ
І орын – Қасымов Дінмұхамед жетекшісі:Сагатова А.Ж. №1БММ
І орын – Ділдахмет Жанайым жетекшісі: Күмісбекова Ж.С. №2 ӨМ
І орын – Нұрланұлы Айбек жетекшісі:Кожебаев Д.Е. №1ӨМ
ІІ орын – «Наркескен» домбырашылар ансамблі Жентекшісі: Монкебаев М.Ж. №1БММ
ІІ орын – «Кербез қыздар» жетігеншілер ансамблі Османова М.Б. №1БММ
ІІ орын – Абайқызы Айша жетекшісі: Маканова З.Е. №3БММ
ІІ орын – Рзаева Арина жетекшісі: Күмісбекова Ж.С. 2ӨМ
ІІ орын – Нұркешов Азат жетекшісі: Сулейменова М.А. №1БММ
ІІ орын – Утемисова Инзара жетекшісі: Зайнуллинова А.Е. №2БММ
ІІІ орын – «Жігер»домбырашылар ансамблі, жетекшісі:Мәкенов Е.Д. №1ӨМ
ІІІ орын – Ерланұлы Ерсұлтан жетекшісі: Нургалиева А.А.№1БММ
ІІІ орын - Гейко Софья жетекеші:Мақанова З.Е. №3БММ
ІІІ орын Кеңесбай Дильназ жетекшісі: Сыздыков А.Қ. №2БММ
ІІІ орын – Мамырбаев Абылайхан жетекшісі: Исинтаева Ж.М. №1БММ
ІІІ орын – Жунусбаев Бекжан жетекшісі: Шерьязданова Т.К. №1БММ

Республикалық байқауға өткен оқушылар

1. «Балауса» Фольклорлық ансамблі жет: Сагатова А.Ж. №1БММ
2. Омарбеков Амалбек жет: Шерьязданова Т.К. №1БММ
3. Балгабай Алмас жет: Тапалов Н.Б. №2 БММ
4. Еран Лаяна жет: Алпысбаева М.Б. №1БММ
5. Дильдахмет Жанайым жет: Күмісбекова Ж.С. №2 ӨМ
6. Қасымов Дінмұхамед жет: Сагатова А.Ж. №1БММ
7. Нурланулы Айбек жет: Кожебаев Д.Е. №1 ӨМ

 

 

МҚКК "№1 Балалар музыка мектебi" © 2018-2021

Айтып біз туралы

Байланыс ақпараты

Мекен-жайы: Нұр-Сұлтан қаласы, Желтоқсан, 36

Телефон: +7 (7172) 31-43-86

E-mail: dmsh1@list.ru

Сайтта кім

Сейчас на сайте 66 гостей и нет пользователей