Дарынды ұстаздан - дарынды шәкірт шығады

Бөлім меңгерушісі: Шерьязданова Толеу Кулатаевна, Жұмағалиқызы Самал.

«Бұлақ көрсең, көзін аш» демекші, бойында музыкаға деген ынтасы бар балалардың талабын шыңдап, өнерге баулу – музыка мектебі оқытушыларының басты парызы. Осы орайда, халық аспаптар бөлімінің ұстаздарының атқарып отырған жұмысы ауқымды әрі нәтижелі екенін атап айтқымыз келеді.Қазақ халық аспаптар бөлімінде көп жылдардан бері ұстаздық етіп келе жатқан Омарова Э.Б., Оралбаева Қ.С., Мырзақұлова Ү.Ж., Шерьязданова Т.Қ., Исинтаева Ж.М., Исаева Р.Қ., Бекиш А.М., Балабекова С.Ғ., Қыдырменова Ж.Қ. Оралбаева Ж.Ш.

1993 жыл

Ұл-қыздарды өнерге баулып келе жатқан ұстаз шәкірттерінің арасында үлкен жетістіктерге қол жеткізгендер баршылық. Домбырашылар: Бекенова Анель, Бижанов Мәди, Камила Есхожина, Ахметова Риза, Махмұдұлы Әділ, Шабденов Санжар, Төлеубаев Айдын, Санабаева Аружан, Өскенова Айнұр, Хидоятов Мұрат, Әдетхан Р, Өмірбеков А, Уатаев Т, Аят Қ, Нұрғалиев Ә, Елес Ш,Тапалов Н, Манарбек Ә, Фазыл Р, Шалқарбек М, Қасымов Д, Рахимова А, Сағынтай А, Ибраев М, қылқобызшылар: Нұрашев Ж,Жомартқали М, Абдрахманова А, қобызшылар Құрманова А, Тұрысбек С, Отарбаева А, Мұстафина М,Каниева А және жетігеншілер: Бөрібай З, Ғалымжан Әл-Азиза қалалық, республикалық, халықаралық байқауларға қатысып жүлделі орындарды иеленіп мектептің мерейін тасытып жүрген дарынды өнерпаздарымызды мақтан тұтамыз. Өнер-білім ордасының жетістігі бірден көзге түсе қоймайтыны анық. Еңбектің жемісті болмағы жылдар бойғы жиналған білім мен тәжірибеге байланысты. Осы тұрғыдан алғанда мектепте әр жылдарда қызмет еткен бірқатар оқытушылардан тәлім алған шәкірттер өнер биігінде көрініп жатыр.

Халық аспаптар бөлімінің ұстаздары. 2015 жыл

МҚКК "№1 Балалар музыка мектебi" © 2018-2020