Борамбаева Күнімкүл Сайлауқызы «Эстрадалық вокал» сыныбының оқу бағдарламасын құрастырды , республикалық шебер – сабақтарын өткізді ,әндерді өңдеу жұмыстарымен айналысады,  дауыс қою техникасын жаңа әдістерін шығарды. Ансамбль әншілері музыка мектебінің барлық іс-шараларына, қалалық, республикалық , халықаралық байқаулармен форумдарға қатысады. Сынып ашылған жылы әншілері Еркеш Хасен, есімдері республикаға да, шет елдерге де танымал болды. Қазіргі уақытта ансамбль құрамында Қабыкен А., Сабитова Д. Ишанкулова Д. Мейрамбеков Ә., Қабыкен Ж., Жанмұхамедов Б. Қазиханова А, Жортуыл Е. Эстрадалық вокал сыныбының кәсіби деңгейі жылдан-жылға артып келеді, оған өз үлестерін қосып келе жатқан ұстаздарымыз Қалелова Ш.Қ., Таженова Г.Н.Канапин А.С., Сүгір А.Т., Жилкибаева А.Ш.Мектептің жарқын жұлдыздары Қадірбек Елнұр халықаралық байқауда (Бас жүлде),   Әліп А , Есдаулетов Ә, Руслан және Әділ Хамзиндер, Омар Р, Хакназар Ө, Ділдабекова Д қалалық, республикалық байқаулар жеңімпаздары.

ҚР Халық әртісі, композитор Е.Хасанғалиев, Халықаралық, Республикалық байқау лауреаты Е.Хасен

ҚР эстрада жұлдызы Б.Шукенов, Халықаралық, Республикалық байқау лауреаты Абдраимова А.Б