Балалар музыка және өнер мектептерінің білім алушылары – жас музыканттардың скрипка және үрмелі аспаптар бөлімінің оқушылары арасында қалалық онлайн іріктеу байқауы

2021 жылғы 26-28 ақпан күндері Нұр-Сұлтан қаласы білім басқармасы,
өткізілді. Байқауға төрелікке танымал педагогтар шақырылды.
Атап айтқанда: Ішекті аспаптар номинациясында.
ҚазҰӨУ аға оқытушысы, халықаралық, республикалық байқаулар лауреаты Жумагалиева Сауле Серикболовна, ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Ғ.Жұбанова атындағы Мемлекеттік шекті аспаптар квартетінің жетекшісі (виолончель сыныбының педагогі) Мынтаев Ернар Азимкулович, ҚР мәдениет қайраткері, №2БММ срипка сыныбының жоғары санатты педагогі Есиркепов Танзип Имамадинович, №3БММ жоғары санатты скрипка педагогі Целенко Ирина Германовна, №1БММ скрипка бөлімінің меңгерушісі жоғары санатты педагог Сеитова Зауре Дүйсекеевна .Үрмелі аспаптар номинациясында:
ҚР еңбек сіңірген қайраткері,профессор , Қаз ҰӨУ аға оқытушысы Нургалиев Еркат Какибаевич, №3БММ камералық ансамбль дирижеры саксофон сыныбының педагогі Мадиев Бауыржан Қонысбекұлы, №1БММ үрмелі аспаптар бөлімі меңгерушісі, саксофон сыныбы педагогі Момбаева Альмира Сергеевна

Байқау жеңімпаздары!
Кіші топ: Үрмелі аспаптар номинациясы
І орын Сайфиева Диана №3БММ жет: Муканова Б.Б.
ІІ орын Алиева Дамелі №1БММ жет: Муканова Б.Б
ІІІ орын Абулаис Аружан №3БММ жет: Муканова Б.Б.
Орта топ : І орын Қабдыл Нұрайым №1БММ жет: Сулейменов Д.С.
ІІ орын Куздубаев Ислам №3БММ жет: Мадиев Б.Қ.
ІІІ орын Ненахов Артем №2БММ жет: Аксеитов А.Е.
Жоғары топ І орын Аманғос Рахат №1БММ жет: Момбаева А.С.
ІІ орын Мухаметдинов Родион №2 БММ жет: Сауриков Д.М.

Ансамбльдер номинациясында:Бас жүлде «Good day» саксофоншылар ансамблі №3БММ жетекшісі : МазмановЛ.Л.
Ішекті аспаптар номинациясы:
Кіші топ: Бас жүлде Утешева Айсана №1БММ жет: Лебедев А.В.
І орын Карибжанова А. №1БММ жет: Сеитова З.Д.
ІІ орын Габдулбариева А. №3БММ жет: Угольниикова Е.Н.
Орта топ: Бас жүлде Ақбужан Аянат №1БММ жет: Сеитова З.Д.
Жоғары топ: І орын Бережинская Наталья №3БММ жет: Аимбетов Ш.К.
І орын Мұратқызы Адия №1БММ жет: Сеитов Д.Т.
Ансамбльдер номинациясы:
Бас жүлде «Dolce» скрипкашылар анс №1БММ жет: Сеитова З.Д.
Бас жүлде «Дарын» скрипкашылар анс №3БММ жет: Угольникова Е.Н.
Барлық қатысушылар білім басқармасының грамотасымен марапатталды. Жүлделі орынға иеленген оқушылар республикалық байқауға жолдама алды. Республикалық байқауда сәттілік тілейміз!