Астана қаласының музыка және өнер мектептері оқушылары арасында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында қалалық «Шырқа даусым» дәстүрлі әншілер байқауы

2017 жылдың 7 желтоқсанында сағ: 10:00 Астана   қаласының Білім басқармасы және №1 Балалар   музыка мектебінің ұйымдастыруымен «Болашаққа   бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында   қалалық «Шырқа даусым» дәстүрлі ән байқауы   өткізілді.
 Байқаудың әділқазылар төрайымы – .
 Әділқазылар мүшелері – ҚР еңбек сіңірген әртісі,     ҚазҰӨУ дәстүрлі ән кафедрасының аға оқытушысы   Қапаш Құлыш .
 Ә.Қашаубаев , Жүсіпбек Елебеков атындағы   республикалық байқаулар Бас жүлде иегері ,   «Шабыт» фестивалінің Бас жүлде иегері ,ҚазҰӨУ   дәстүрлі ән пәндік циклдық комиссиясының   оқытушысы, өнертану ғылымдарының магистрі   Мухаметжанов Сырым
 Республикалық байқаулар лауреаты, ҚазҰӨУ   дәстүрлі ән пәндік циклдық комиссиясының   оқытушысы Хамзин Мақсат төрелік етті.
 Байқауға Астана қаласының №1 музыка мектебі,   №2ММ, №3ММ, №1ӨМ мектептерінің дәстүрлі ән сыныбының оқушылары қатысты.
30 астам өнерпаз қатысып жүлделі орындарға иеленді. Жүлдегерлер Астана қаласы білім басқармасының Дипломдарымен марапатталып сыйлықтар алды.
І орындар – Мағзұм Еркеназ, Төренияз Сабина,Шокенов Арлан
ІІорындар – Аппаз Аружан, Асыржанова Гаухар,БауыржанқызыН,
ІІІорындар – Мамырқұл Фатима, Ахтаев Ислам, Амангельдин Ержан, Қажгалиева Елдана,Төңкеріс Ұлжан,ЖақсылықЖ, Керимова Н сынды ооқушылар иеленді.