Астана қаласының №1 балалар музыка мектебінің музыкалық концерттік «Пресс-релиз» кездесу кеші.

2017 жылдың 15 қаңтарында Астана қаласы №1Балалар музыка мектебінде
 «Ұлы композитор – Ғ.Жубанова жайлы ой толғау» атты лекция –концерт   өткізілді.
 Концертке Халықаралық байқаулардың лаураеты, Ғ.Жұбанованың немересі   Карина Измаилова, №1 БММ мұғалімдері мен оқушыларықатысты.
 Биыл – ел болып баршасы ұлы композитор, профессор Ғ.Жұбанованың 90   жылдық мерейтойын атап өтуде.
 Ғ.Жұбанованың шығармашылығы сан қырлы. Асқан талант иесі – cазгер ретінде   әр жанрда әр саладан өзін әр қырынан таныта білген ұлы композитор.
 Ол кісі – опера, оратория, кантаталар, симфония, симфониялық поэмалар, балет,   хор, романс, ән, концерттер, камералық аспаптарға арналған музыкалар, және   спектакльдер мен кино саласында да үлкен үлесін қосып, музыкалар жазған жан-   жақты жан. Оның өн бойы тұнып тұрған бір музыка әлемі, - десек артық   айтандық емес.
Директордың Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Оралбаева Жанар Шерхановна

Ғ.Жұбанованың немересі                                                                    Мектеп оқушысы
                          Карина Измаилова                                                                               Жаппасбай Адия