«Өнер әлеміне саяхат»

2018 жылдың 10 қарашасында хореография бөлімі Омарова Гүлнар Батталовна, Қыдырманов Болат Сапабекович жетекшілігімен 1 сынып оқушыларына арналған «Өнер әлеміне саяхат» атты ертеңгілік өткізілді.
Аталған іс-шара оқушылардың музыка , би сабақтарынан алған білімдерін ойын арқылы тексеру, музыка сауаты сабағындағы білімдерін дамыту, музыка және би өнеріне қызуғышылығын арттыру. Іс-шараға мектеп директоры, мұғалімдер ,ата-аналар қатысты. Концертке өнер патшасы, би ханшайымы шақырылып оқушылар аз уақытта музыкадан алған білімдерін көрсетіп қуанышқа бөленді.
Мектеп директоры Мәдениет саласының үздігі Саулеш Тулегеновна, Білім беру үздігі, педагогика ғылымдарының кандидаты Людмила Корнилиевна, бүлдіршіндерге ақ жол тілеп, балаларға сертификат табыстады.