Астана қаласының жалпы білім беретін мекемелерінің оқушылары арасында Астананың-20 жылдық мерейтойына арналған қалалық «Бейбітшілік пен мейірімділік 7 нотасы»

2018 жылдың 27 қазанында сағ: 10:00 Астана қаласының Білім басқармасы және №1 Балалар музыка мектебінің ұйымдастыруымен Астананың 20-жылдық мерейтойына арналған қалалық «Бейбітшілік пен мейірімділіктің 7 нотасы» эстрадалық ән байқауы өткізіледі.
Байқаудың әділқазылар төрайымы – ҚР мәдениет қайраткері , ҚазҰӨУ эстрада вокал кафедрасының аға оқытушысы
Раушан Ерасылова
Әділқазылар мүшелері - ҚазҰӨУ аға оқытушысы
Боранбаева Кунимгуль Сайлауовна
Қаз ҰӨУ «Эстрада өнері» Пәндік циклдық комиссиясының меңгерушісі
Наурузбаева Ильмира Рашидовна төрелік етеді.
Байқау мақсаты: Бейбітшілік пен жақсылық,достық туралы, мультфильм және кино әндерін орындау. Өскелең ұрпақты көркемдік және эстетикалық талғамға тәрбиелеу,педагогтардың кәсіби шеберлігін жетілдіру, олардың шығармашылық қызметін жандандыру.
Байқау екі топ бойынша өткізілді «Жеке орындаушы» және «Ансамбльдер». Жас аралықтары : 7 - 17 жасқа дейінгі оқушылар . Байқауға Астана қаласының жалпы білім беретін мекемелерінің 80 ге жуық оқушылар қатысуы күтілуде.
Байқау жеңімпаздары және жетекшілері Астана қаласы білім басқармасының мақтау қағазы және Алғыс хатпен марапатталады.
Өткізілетін орны: №1 Балалар музыка мектебі
Желтоқсан көшесі 36, тел;314386